Zapraszamy do
naszych apartamentów!

ApartamentyNasza oferta to w pełni wyposażone, luksusowe apartamenty w centrum Poznania, które zostały urządzone tak, by zapewnić naszym gościom nocleg w komfortowych warunkach oraz by zaspokoić Państwa potrzeby podczas pobytu w Poznaniu.

Apartament 2 pokojowy
Apartament przeznaczony jest dla 4-5 osób, które mają do dyspozycji pokój dzienny oraz sypialnię, w pełni wyposażoną kuchnię oraz łazienkę. W sypialni znajduje się duże dwuosobowe łóżko oraz stolik nocny z lampką. Pokój dzienny został wyposażony w rozkładaną dwuosobową sofę, stolik kawowy, dużą szafę, komodę oraz stół z krzesłami oraz telewizor z DVD.
lokalizacja:
ilość pokoi:
liczba gości:
łóżka:
Garbary 95
2
4
cena od: 209 zł

Apartament 3 pokojowy
Apartament przeznaczony jest dla 5-6 osób, składa się z dwóch sypialni i jednego pokoju dziennego, łazienki oraz kuchni. Każda sypialnia wyposażona jest w wygodne, podwójne łóżko, pojemną szafę oraz stolik nocny z lampką. W pokoju dziennym, z którego można wyjść na balkon, znajduje się rozkładana dwuosobowa sofa, stolik kawowy, stół z krzesłami oraz telewizor z DVD.
lokalizacja:
ilość pokoi:
liczba gości:
łóżka:
Garbary 95
3
6
cena od: 309 zł

Studio 2
Apartament przeznaczony jest dla 6 osób, które mają do dyspozycji pokój dzienny z dużym tarasem oraz sypialnię, w pełni wyposażoną kuchnię oraz łazienkę. Do dyspozycji gości jest również miejsce postojowe w hali garażowej. Płatne 10 PLN za dzień postoju. Pokój dzienny został wyposażony w rozkładaną dwuosobową sofę, duży rozkładany stół z krzesłami dla sześciu osób oraz telewizor z DVD.
lokalizacja:
ilość pokoi:
liczba gości:
łóżka:
Dąbrowskiego 29
2
6
cena od: 219 zł